Valmieras peldbaseina atpūtas zonas apmeklējums palīdzēs relaksēties pēc garas darba dienas vai lieliski papildinās ikviena brīvdienu plānus! Karsēšanās pirtīs un uzmundrinoša atveldzēšanās aukstajā baseinā, ūdens atpūtas zona mazajiem apmeklētajiem un aktīvas peldes straumju baseinā – tas viss Valmieras peldbaseina Atpūtas zonā!

Atpūtas zonā atrodas:

Sauna (T° 60 °C / 25% mitrums) – Bio sauna nodrošina maigu klimatu. kur gaisa temperatūra ir 60 °C  un mitrums nepārsniedz 30%.

Krievu pirts (T° 80C / 10% mitrums) – Tradicionālā krievu pirts, kas ir aprīkota ar ķipīti un kausiņu, kur apmeklētāju paši var “uzmest garu”.

Tvaika pirts (T° 45°C / 100% mitrums) – Tvaika pirtī rekomendējamais laiks ir ne ilgāk kā 15 – 20 min vienā apmeklējuma reizē.

Sāls istaba (T° 25-30 °C / 10% mitrums) – Sāls klātbūtne novērš iekaisuma procesus un tam ir pozitīva ietekme uz cilvēka organismu. Gan plaušas, gan elpošanas sistēma tiek attīrīta no baktērijām un alergēniem, tādejādi cilvēki, kuri cieš no alerģijām, piedzīvo ievērojamu atvieglojumu. Gaiss sāls istabā tiek bagātināts ar negatīvajiem joniem. Tas panāk spirdzinošu svaiguma sajūtu, līdzīgu kā to, kas tiek panākts ar jūras klātbūtni, kalnos vai tuvu ūdenskritumam. Zinātniski pētījumi rāda, ka mūsu pašsajūta uzlabojas, kad telpā tiek ražoti negatīvie joni. Var tikt izārstētas dažādas ādas slimības. Ja tiek lietots regulāri, tiek uzlabota ādas struktūra – āda kļūst poraināka un tiek labāk apgādāta ar asinīm. Skābekļa joni ir skābekļa molekulas, kam ir viens vai vairāki elektroni (vairāk elektronu = negatīvs lādiņš; mazāk elektronu = pozitīvs lādiņš). Cilvēkiem negatīvi uzlādēti skābekļa joni ir ļoti svarīgi. Negatīviem joniem ir spēcīgs attīrīšanas potenciāls. Tas pievelk baktērijas un netīrumus, kas lielākoties ir pozitīvi lādēti. Baktērijas un putekļi tiek novilkti zemē un gaiss kļūst tīrs. Slēgtās telpās negatīvo jonu ir pārāk maz, tādēļ tas rezultējas ar koncentrēšanās problēmām un nogurumu.

Masāžas duša – aprīkota ar dažādiem masāžu režīmiem.

Aukstais ūdens spainis – Iespēja atveldzēties pēc pirts, uzlejot vēsu ūdeni.

Aukstais baseins (T° 10-12 °C, dziļums 1,2m) – Iespēja atveldzēties pēc pirts, iegremdējoties aukstajā baseinā, kas aprīkots ar ūdens dzesēšanas sistēmu.

Masāžu baseins (T° 30°C, dziļums 1,2m ) – aprīkots ar straumju upi, kaskādēm, masāžu strūklām, masāžu zviļņiem ūdenī.

Burbuļvannas – aprīkotas ar vairākām masāžu sēdvietām.

Bērnu atpūtas zona ūdenī – Bērnu ūdens atpūtas zona, aprīkota ar slidkalniņiem, ūdenskritumu un strūklakām.

Zviļņu zona – atrodas Atpūtas zonas otrajā stāvā, kur ikvienam ir iespēja nesteidzoties atvilkt elpu un atgūt enerģiju.

Galerija