Zīmējumu konkurss

  

Kamēr peldbaseinu darbība valstī nav atļauta, Valmieras peldbaseins izsludina zīmējumu konkursu “Mana sapņu diena peldbaseinā”. Konkursa mērķis ir rosināt pozitīvas emocijas un atgādināt  iedzīvotājiem par sajūtām, ko sniedz  peldēšana un atpūtas zonas apmeklējums brīvdienās. Konkursā aicina piedalīties bērnus un jauniešus divās vecuma kategorijās.

Valmieras peldbaseins, kura darbība uz laiku ir apturēta saistībā ar Covid 19 ierobežojumiem valstī, nepacietīgi gaida savas darbības atsākšanos un jau tagad domā par drīzu tikšanos gan ar saviem  uzticamākajiem ikdienas, gan arī brīvdienu apmeklētājiem. Lai šo dīkstāves laiku padarītu krāsaināku  un emocijām bagātāku, tiek izsludināts zīmējumu konkurss.  Konkursa ietvaros bērnus un jauniešus savos zīmējumos aicina  attēlot brīvi izvēlētu atmiņu  ainu, vai arī kādu iedomātu notikumu Valmieras peldbaseinā  vai  atpūtas zonā.

Konkursa noteikumi:

 1. Konkursa tēma “Mana sapņu diena peldbaseinā”
 2. Dalībniekam ir jāuzzīmē, jānofotografē vai jāieskenē savs darbs un jāiesūta e-pastu: liene.nagle@voc.lv (JPG, PNG, PDF/ieskenēts).
 1. Darbu iesniegšanas termiņš ir 28.04.2021.
 2. Darbi Valmieras Peldbaseina Facebook kontā tiks izvietoti 29.04.2021, kur par tiem būs iespēja balsot līdz 06.05.2021.
 1. Dalībnieku darbi tiks vērtēti divās vecuma kategorijās:
  Bērni  3 – 10 gadu vecumam;
  Jaunieši 11 – 16 gadu vecumam;
 1. Kopā 6 darbi (katrā vecuma kategorijā 3) par kuriem tiks nodotas visvairāk balsis, saņems pārsteiguma balvas no Valmieras Peldbaseina un Sajūtu parka.  Papildus tiks izvēlētas Valmieras Peldbaseina simpātija un Valmieras Tūrisma informācijas centra simpātija (katrā vecuma kategorijā 1).
 1. Balvu ieguvēji tiks paziņoti 07.05.2021. Ar balvu ieguvējiem sazināsimies personīgi.

Tālrunis informācijai +371 26657099;

Dalīties ar rakstu