Valmieras peldbaseins aicina uz 5 gadu dzimšanasdienas svinībām!

Valmieras peldbaseins Čempionu ielā 4 durvis apmeklētājiem vēra 2018. gadā, bet Valmiera var lepoties ar senām peldēšanas tradīcijām. Kopš 1975. gada pilsētā ir bijis peldbaseins, bet kopš 1976. gada – teju 50 gadus, tiek īstenota obligātā peldētapmācība bērniem. Līdz ar to varam uzskatīt, ka Valmierā peld visu paaudžu cilvēki!

 

Lai atzīmētu 5 gadu jubileju, Valmieras peldbaseins svētdien, 1. oktobrī, plkst. 12.00-16.00, aicina uz dzimšanasdienas svinībām! Šajā dienā peldbaseinos un Atpūtas zonā valdīs īstas dzimšanasdienas ballītes cienīga atmosfēra ar bumbām, baloniem un dienas kino!

 

Jau visu dzimšanasdienas nedēļu – no 25. septembra līdz 1. oktobrim – Valmieras peldbaseina apmeklētājiem būs iespēja tikt pie patīkamām pārsteigumiem no “Liepkalni maiznīca”, “Valmiermuižas alus” un “Ozolu bites” jau iemīļotajā akcijā “Laimīgais skapītis”.

Peldbaseinā būs izveidota arī fotosiena, lai vari iemūžināt emocijas, kuras esi guvis ciemojoties peldbaseinā!

Dalība Valmieras peldbaseina 5 gadu dzimšanasdienas svinībās svētdien, 1. oktobrī, iegādājoties Atpūtas zonas apmeklējumu. Pasākuma laikā tiks fotogrāfēts un filmēts.

 

Seko līdzi aktualitātēm Valmieras peldbaseina Facebook lapā: www.facebook.com/Valmieraspeldbaseins

 

 

 

 

Dalīties ar rakstu