“Ņemot vērā lielo pieprasījumu iepriekšējā sezonā, vēlamies iepriecināt visus peldēt gribētājus, tādēļ jaunajā sezonā esam paplašinājuši peldēt apmācības nodarbību klāstu bērniem!” ziņo Valmieras peldbaseina pārstāvji.

Ir sākusies pieteikšanās bērnu peldēt apmācībai jaunajā, 2019/2020 sezonā! Nodarbības sāksies septembrī! 

Jo agrāk bērns pieradīs pie ūdens un iemācīsies peldēt, jo agrāk un pilnīgāk ūdens pozitīvā ietekme atspoguļosies uz bērna organismu. Nodarbību laikā bērns iemācās brīvi un pareizi turēties uz ūdens, pastiprinātu uzmanību pievēršot pareizai, ritmiskai elpošanai un ķermeņa stāvoklim. Iemācās vienu vai vairākus peldēšanas stilus, kas nākotnē palīdz izvairīties no nelaimes gadījumiem uz ūdens. Peldēt prasme ne tikai uzlabos bērna fizisko un psiholoģisko stāvokli, bet arī vispusīgi attīstīs un norūdīs, kas ļaus sekmīgi pretoties dažādām saaukstēšanās slimībām. Nodarbības ir interesantas, vispusīgas un tendētas uz balsta kustību aparāta attīstību, muskuļu pamatgrupu attīstīšanu, stājas korekciju, svara kontroli. Individuāla pieeja katram bērnam, ņemot vērā vecumu un fizisko sagatavotību.

Nodarbības notiek vidējā peldbaseinā, dziļums 0,9 – 1,1m, ūdens temperatūra +30 grādi. Vienā peldēt apmācības grupā tiek uzņemti ne vairāk kā 10 bērni.

Nodarbību grafiks pieejams arī šeit: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/nodarbibas/

Gadījumos, ja bērns nav pietiekoši drošs un pārliecināts, vecāks/aizbildnis drīkst piedalīties nodarbībā kopā ar bērnu.

Pieteikšanās nodarbībām Valmieras Peldbaseina mājas lapā: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/pieteiksanas-bernu-peldetapmacibai/

Pakalpojums Reižu skaits Cena Termiņš
Peldētapmācība 2-12gv. 1x nedēļā 30,00 € 1 mēnesis
Peldētapmācība 2-12gv. 2x nedēļā 58,00 € 1 mēnesis
Zīdaiņu peldēt apmācība 5mēn-2gv. 1 8,00 €

Pēc pieteikuma apstiprināšanas starp vecāku/aizbildni un Vidzemes Olimpisko Centru tiks noslēgts līgums, nodrošinot bērna vietu grupā līdz mācību gada beigām. Līgums neattiecas uz mazuļu nodarbībām ūdenī.

Vairāk informācijas zvanot uz peldbaseina administrāciju +371 27040012. (Augustā sākot no plkst.16:00 darba dienās, no plkst.12:00 brīvdienās).

Uz tikšanos Valmieras peldbaseinā!

Dalīties ar rakstu