pelddiena

  

Valmieras Peldbaseins rīko pirmo “PELD-DIENU”!

Valmieras Olimpiskais centrs kopā ar Valmieras novada pašvaldību rīko “PELD-DIENU”, un aicina ikvienu pārbaudīt savus spēkus brīvā stila peldējumā. Sacensības notiks Valmieras peldbaseinā 30. aprīlī no plkst. 12:00 līdz 14:00 pēc individuāla starta. Pieaugušie varēs peldēt 100m vai 200m distanci, bet bērni 25m vai 50m distancēs. Par konkrētiem starta laikiem tiks paziņots sacensību dienā. “Peld-dienas” noslēgumā tiks apbalvoti katras distances trīs ātrākie peldētāji, taču pārējiem tiks piešķirtas veicināšanas balvas un piemiņas medaļas. 

Dalības maksa:

pieaugušajiem 5€,
skolēniem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti 3€. 

Atlaides:

Laikā, kad tiek gaidīti rezultāti vai pēc sacensībām, dalībnieki ir aicināti relaksēties Atpūtas Zonā par īpašu cenu:

pieaugušajiem 7€,

skolēniem, pensionāriem un personām ar invaliditāti 4€.

Noteiktas atlaides dalībai sacensībās tiks piemērotas tiem cilvēkiem, kuri apmeklē peldētapmācības Valmieras peldbaseinā. Šī atzīme jānorāda reģistrācijas anketā, komentāru sadaļā.

Reģistrācija un cita svarīga informācija:

Peldētgribētājiem vecuma ierobežojumu nav, bet izņēmums ir bērni līdz 12 g.v., kuriem jāierodas pieaugušā pavadībā.  Lai piedalītos, katram jāņem līdzi peldbrilles, peldcepure, peldkostīms, dvielis un piemēroti maiņas apavi. 

Pieteikšanās ir bez maksas un noslēdzas 24. aprīlī. Reģistrēties sev vēlamajai distancei var aizpildot anketu tiešsaistē, kas pieejama: https://ej.uz/pelddiena_pieteikums vai Valmieras peldbaseina kasē. Plašāka informācija mūsu Facebook un Instagram kontos vai zvanot pa tālruni: +371 27040012. 

“PELD-DIENU” organizē Valmieras Olimpiskais centrs un Valmieras novada pašvaldība. Par balvām parūpēsies Artemesia, Smalkais Muslis, The Real Stuff un citi.

Vēršam uzmanību, ka pasākums tiks fotografēts.

Valmieras Peldbaseins piedāvā dažādu izmēru peldbaseinus, kā arī relaksēties Atpūtas zonā. Tāpat arī tiek nodrošinātas tādas nodarbības, kā vingrošana ūdenī, peldētapmācības bērniem un pieaugušajiem u.c., kas veicina cilvēka veselību, fizisko sagatavotību un stiprina imūnsistēmu. Valmieras Peldbaseins strādā katru dienu. Lielais un mazais peldbaseins darba dienās atvērts no plkst. 06:45 līdz 22:00 un sestdienās no plkst. 09:00 līdz 22:00. Atpūtas Zona darba dienās atvērta no plkst. 14:00 līdz 22:00 un sestdienās no plkst. 12:00 līdz 22:00. Gan peldbaseini, gan Atpūtas zona svētdienās un svētku dienās strādā no 12:00 līdz 21:00. 

Dalīties ar rakstu