PELD-DIENA 2023!

Jau otro reizi Valmieras Olimpiskais centrs kopā ar Valmieras novada pašvaldību rīko “PELD-DIENU”, un aicina ikvienu pārbaudīt savus spēkus brīvā stila peldējumā. Aktīvās atpūtas pasākums notiks Valmieras peldbaseinā 4. martā no plkst. 12.00 līdz 14.00 pēc individuāla starta. Pieaugušie varēs peldēt 50m vai 100m distances, bērni 25 m vai 50 m distances, bet pavisam mazākie vai iesācēji no plkst. 13.00 līdz 14.00 varēs savas prasmes pārbaudīt vidējā mācību peldbaseinā pārpeldot to divas, četras vai vairāk reizes. Sev vēlamo dalības laiku dalībnieki izvēlas aizpildot pieteikuma anketu. Ja nepieciešams, dalībnieki var izmantot inventāru – peldbaseina nūdeli vai dēlīti.  “Pelddienas” noslēgumā tiks apbalvoti lielā peldbaseina katras distances trīs ātrākie peldētāji, taču pārējiem tiks piešķirtas veicināšanas balvas un piemiņas medaļas.

DALĪBAS MAKSA:

Pieaugušajiem 5 EUR,
Skolēniem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti 3 EUR.

Valmieras peldbaseina bērnu peldētapmācību dalībniekiem 2 EUR (norādīt reģistrācijas anketā – komentāru sadaļā).

ATLAIDES:

Laikā, kad tiek gaidīti rezultāti vai pēc pasākuma, dalībnieki ir aicināti relaksēties Atpūtas Zonā par īpašu cenu:

Pieaugušajiem 10 EUR

Skolēniem, pensionāriem un personām ar invaliditāti 5 EUR.

Bērni no 4-6 g.v. 3 EUR

REĢISTRĀCIJA UN CITA SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Peldētgribētājiem vecuma ierobežojumu nav, bet izņēmums ir bērni līdz 12 g.v., kuriem jāierodas pieaugušā pavadībā.  Lai piedalītos, katram jāņem līdzi peldcepure, peldkostīms, dvielis un piemēroti maiņas apavi.

Apbalvošana plkst. 14.00

Pieteikšanās noslēdzas 27. februārī. Reģistrēties sev vēlamajai distancei var aizpildot anketu tiešsaistē, kas pieejama: https://ej.uz/h9ic vai Valmieras peldbaseina kasē. Plašāka informācija, zvanot pa tālruni: +371 27040012.

“PELDDIENU” organizē Valmieras Olimpiskais centrs un Valmieras novada pašvaldība. Par balvām parūpēsies Valmieras Olimpiskais centrs, “The Real Stuff organic skincare”, “Eži”, “Marence” un citi.

Vēršam uzmanību, ka pasākums tiks fotografēts.

Valmieras Peldbaseins piedāvā dažādu izmēru peldbaseinus, kā arī relaksēties Atpūtas zonā. Tāpat arī tiek nodrošinātas tādas nodarbības, kā vingrošana ūdenī, peldētapmācības bērniem un pieaugušajiem u.c., kas veicina cilvēka veselību, fizisko sagatavotību un stiprina imūnsistēmu. Valmieras Peldbaseins strādā katru dienu. Lielais un mazais peldbaseins darba dienās atvērts no plkst. 06.45 līdz 22.00 un sestdienās no plkst. 09.00 līdz 22.00. Atpūtas Zona darba dienās atvērta no plkst. 16.00 līdz 22.00 un sestdienās no plkst. 12.00 līdz 22.00. Gan peldbaseini, gan Atpūtas zona svētdienās un svētku dienās strādā no 12.00 līdz 21.00.

Uz tikšanos Valmieras peldbaseinā!

Dalīties ar rakstu