Ņemot vērā pieprasījumu pēc atkārtotām nometnēm ar ievirzi uz peldēt apmācību un drošību uz ūdens, Valmieras peldbaseins rīkos vēl vienu dienas nometni arī augustā. Aktīvās atpūtas nometne ar peldēt apmācības un drošības uz ūdens elementiem Valmieras peldbaseinā notiks no 12. Līdz 16. augustam, bērniem vecumā no 6 līdz 14 gadiem (bērni nodarbībās tiks dalīti grupās, atbilstoši vecumam).

Nometnes mērķis ir nodrošināt saturīgu, drošu un izglītojošu brīvā laika pavadīšanu vasarā. Nometnes veids – dienas nometne, kas ietver radošās, talantu attīstošās, izglītojošās un sporta aktivitātes ūdenī, brīvā dabā un sporta zālē. Nometnē izglītosim un iesaistīsim bērnus radošajās aktivitātēs, motivēsim bērnus kustībai, iesaistot sporta aktivitātēs un veidojot pareizu attieksmi pret savu veselību ilgtermiņā.

Katru dienu notiks viena peldētapmācības nodarbība un rotaļas ūdenī nodarbības noslēgumā, kā arī būs pieejama peldbaseina atpūtas zona! Bērni tiks iepazīstināti ar drošību pie ūdens gan peldbaseinā, gan brīvdabas peldvietās – gan lekcijās, gan praktiskajās nodarbībās, izmantojot glābšanas inventāru un citus paņēmienus. Papildus peldēšanai un drošībai, bērniem būs iespēja radoši darboties, izmēģināt arī citus sporta veidus, uzzināt ko vairāk par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, kā arī iepazīties ar peldētāja dzīvesstāstu, kurš piedalījies Olimpiskajās spēlēs un nesis Valmieras vārdu pasaulē.

Ieskats nometnes vienas dienas aptuvenā plānā

LAIKSNOTIKUMSVIETA
  9:00 – 9:15Dalībnieku ierašanāsVidzemes OC Peldbaseins
  9:15 – 9:30Rīta rosmeVidzemes OC/futbola stadions
  9:30 – 11:30Peldētapmācības nodarbība + rotaļas ūdenīVidzemes OC Peldbaseins
11.30 – 11.45Otrās brokastisVidzemes OC/peldbaseina kafejnīca
11:45 – 12:45Lekcija (piem. par veselīgu uzturu) vai kāda cita aktivitāteVidzemes OC/ Peldbaseins un citur
12:45 – 13:30PusdienasVidzemes OC/peldbaseina kafejnīca
14:00 – 17:00Praktiskā nodarbība par drošību pie ūdens vai kāda cita sportiskā aktivitāteVidzemes OC/ futbola stadions un peldbaseins un citur
17:00 – 17:30Dalībnieku došanās mājāsVidzemes OC Peldbaseins

Nometnes cena: 140,00 EUR. Cenā iekļautas visas aktivitātes un ēdināšana.

Reģistrācija un plašāka tehniska rakstura informācija, rakstot uz anita.upeniece@voc.lv vai zvanot +371 29110057.

Dalīties ar rakstu