Nu jau par ikgadēju kļuvušais pasākums PELD-DIENA 2024 Valmieras peldbaseinā sestdien, 10. februārī, pulcēja visu laiku lielāko dalībnieku skaitu – teju 100 peldētājus. Tostarp lielajā peldbaseinā distanci veica 75 dalībnieki un vidējā 18. Jāatzīmē, ka jaunākajam PELD-DIENA 2024 dalībniekam ir tikai 6 mēneši, vecākajam – 65 gadi.

Bērnu distancēs aktīvākās bijušas meitenes, pieaugošo – vīrieši. Visvairāk dalībnieku bērnu distancēs bija 25 m peldējumā meitenēm, bet pieaugušajiem – 50 m peldējumā vīriešiem.

Foto no pasākuma vari lejuplādēt līdz 25.02.2024.: https://failiem.lv/u/m2jy3jmm2q 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PELD-DIENA ir nu jau ikgadējs pasākums Valmieras peldbaseinā, kas notika trešo riezi. Pasākuma mērķis ir popularizēt peldēšanas sporta veidu, kā arī vecināt veselīgu dzīvesveidu.

PELD-DIENU organizē Valmieras Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un šogad tā risinājās “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla” ietvaros, kas 2024. gada februārī aicina iedvesmoties aktīvam dzīvesveidam, ņemot dalību kādā no teju 50 bezmaksas aktivitātēm!

Pasākuma atbalstītāji: “Salons Līga”, Cukurmammas saldumi, EŽI, “Cilpo”, Valmieras Olimpiskais centrs, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks.

Dalīties ar rakstu