Nodarbības

Hatha joga. Antra Aizupiete. 

HATHA JOGA stiprina imunitāti, uzlabo koncentrēšanās spējas, līdzsvaro enerģijas apmaiņu organismā, stiprina fizisko ķermeni, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, veicina ķermeņa lokanību, uzlabo nervu sistēmas darbību.

Nodarbības piemērotas cilvēkiem bez priekšzināšanām un tajās var piedalīties visas vecuma grupas, no 12 gadiem līdz senioru vecumam.

Nodarbībās tiks sniegtas zināšanas, 2 % no nodarbības – izpratnei, jogas asanu(pozu) muskulatūras stiprināšanai pēc iespējām, kā arī nodarbības beigās meditācija un nervu sistēmas stabilizēšanas jogas metodika. Aicinām saģērbties pieguļošā, dabīga materiāla apģērbā, iesakām līdz ņemt termosu ar siltu tēju, vieglu sedziņu vai pledu.

Kundalini joga. Karīna Kliesta. 

Kundalini joga – sena apzinātības prakse mūsdienīgam cilvēkam.

  • Rīta Kundalini joga mundrumam (4d rīts)
  • Vakara Kundalini joga mieram (2d vakars)

Nodarbībās tiek kombinētas jogas pozas, elpošanas tehnikas, harmonizējoša relaksācija un meditācija.

Grūtnieču vingrošana. Linda Kalniņa.

Saudzējoša vingrošana grūtniecēm palīdzēs uzlabot pašsajūtu, sagatavoties dzemdībām, mazinās saspringumu un sāpes mugurā, veicinās skābekļa apgādi gan mazulim, gan māmiņai. Mēreni trenējoši, viegli stiepjoši, relaksācijas un elpošanas vingrojumi būs arī kā pamats pēcdzemdību periodam.

Ārstnieciskā vingrošana. Sporta veselības centra fizioterapeiti. 

Vieglas intensitātes nodarbība fizioterapeitu vadībā palīdzēs relaksēties pēc garas darba dienas un nostiprināt ķermeņa muskulatūru (arī dziļo). Nodarbību iesaka ikvienam, it īpaši tiem, kuri jūt sāpes mugurā vai citur un vēlas sportot saudzīgi, kā arī uzdot sporta veselības speciālistiem kādus jautājumus par veselību, stiepšanos utml.

Total Body Workout. Ginta Kalniņa. 

Vispārējs ķermeņa treniņš, kurā ir iekļauti gan aerobās slodzes vingrinājumi, gan spēka vingrinājumu kompleksi. Tiek izmantotas hanteles, nūjas, stieņi, stepa soli un gumijas espanderi. Piemērots jebkuram sagatavotības līmenim.

Nodarbībā iekļauti vingrojumi dziļās muskulatūras nostiprināšanai kā arī pareizas stājas veidošanai. Nodarbības beigās 7-10 min tiek veikta muskuļu atbrīvošana un izstiepšana.

Verve. Laura Melbārde.

Nodarbībā apvienoti dažādu vingrošanas sistēmu un jogas pamatprincipi. Sastopamas arī daudz brīvas kustības, kas pakļaujas mūzikas ritmam un plūsmai, un ir tuvas cilvēka ikdienā sastopamajām dabīgajām kustībām. Vingrinājumi uzlabos lokanību, atslābinās muskuļus, kā arī sagatavos vēderpreses un muguras dziļo muskulatūru, lai izturētu lielāku slodzi spēka treniņos.

Apļa treniņš. Laura Melbārde.

Apļa treniņš ir augstas intensitātes intervālu treniņš, kurā tiek nodarbināts viss ķermenis, izmantojot savu svaru.

CORE+. Uldis Borskis. 

Vidējas intensitātes nodarbība, kuras laikā lielākais uzsvars tiek likts uz ķermeņa vidusdaļas muskulatūras nostiprināšanu. Tiek ietverti arī sēžas muskulatūras nostiprinoši vingrinājumi un stiepšanās. Nodarbība paredzēta visām vecuma un fiziskās sagatavotības grupām.

HIIT. Uldis Borskis. 

HIIT – augstas intensitātes apļa treniņa nodarbība – sevī apvieno dažāda rakstura vingrinājumus, kas izpildāmi noteiktā laika intervālā. Vingrinājumi paredzēti cilvēkiem ar iepriekšēju fizisko sagatavotību.

URBAN joga. Kristīne Joshi.

URBAN joga otrdienu vakaros piedāvā sajust pasaules elpu caur dinamisku plūsmas jogu aktīviem pilsētniekiem. 60 minūšu laikā tiek strādāts gan ar prātu, gan ķermeni, testējot dažādas grūtības pakāpes asanas, jeb pozas. URBAN joga piemērota visiem, kuri vēlās apvienot fizisko jogas pusi ar mediatīvo. 60 minūtēs tiek apvienota gan aktīva un dinamiska plūsmas joga, gan elpošanas vingrojumi un vizuālā meditācija.

 

Notikumu zāle

 

Peldbaseinu kompleksa Notikumu zāle ir universāla – tā piemērota gan sportam, gan citiem pasākumiem.

Zāles platība – 280 kvadrātmetri.