Jau ceturtais Nakts peldējums Valmierā!

 

30. septembrī Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Valmieras peldbaseinā, jau ceturto reizi, norisināsies Nakts peldējums no plkst. 19:00-22:00.

Nakts peldējums ir jautra un sportiska ballīte peldbaseinā,DJ un īpaša apgaismojuma pavadījumā, kurā aicinām piedalīties ikvienu peldētgribētāju, neatkarīgi no vecuma vai dzimuma. Pasākums ir gan lieliska sportiska aktivitāte, gan arī izklaide bērniem un pieaugušajiem.

Dalībniekus sagaida pārsteigumi – būs iespēja tikt pie lieliskām piemiņas balvām.

GRUPAS:

Nakts peldējuma programma ir pielāgota mazākam dalībnieku skaitam (noteikts maksimālais skaits katrā grupā), vienlaikus piedāvājot vēl nebijušu izaicinājumu – dalību pusstundas peldējumā.

Šogad pusstundas peldējumā dalībniekiem būs iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci. Savukārt, lai nodrošinātu ikviena interesenta dalību šajā izaicinājumā, ir izveidotas četras grupas, kurās, atbilstoši savām spējām un prasmēm, dalībnieks var pieteikties:

  • Entuziasti un ģimenes (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar zemām vai vidējām prasmēm). Peldējuma laiks: 19.00-19.30;
  • Amatieru un tautas grupa (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar labām prasmēm). Peldējuma laiks – 19.45-20.15;
  • Sporta grupa (bērni un jaunieši, kas trenējas sporta grupās, kā arī peldēšanas vecmeistari). Peldējuma laiks: 20.30-21.00;
  • Pro grupa (bērni un jaunieši, kā arī peldēšanas vecmeistari ar ļoti labām prasmēm). Peldējuma laiks: 21.15-21.45.
REĢISTRĀCIJA:

Nakts peldējums šogad norisināsies netikai Valmierā, bet arī Rīgā, Ventspilī un Siguldā. Centrālo pasākumu, kas norisināsies Ķīpsalas peldbaseinā, arī šogad ievadīs Latvijas novadu čempionāts stafetēs skolas vecuma bērniem un jauniešiem – čempionātā piecās vecuma grupās startēs 40 spēcīgākās stafešu komandas no visas Latvijas.

Pērn Nakts peldējumā piedalījušies teju 400 dalībnieku, kopā nopeldot 407 000 metru. Pievienojies arī Tu – reģistrācija pieejama pasākuma mājaslapā: www.naktspeldejums.lv

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Nakts peldējumu organizē Valmieras Olimpiskais centrs  sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un Latvijas Peldēšanas federāciju. Nakts peldējums tiek rīkots Eiropas Sporta nedēļas ietvaros ar Latvijas Sporta federāciju padomes finansiālu atbalstu.

 

Uz tikšanos Valmieras peldbaseinā!

Dalīties ar rakstu