Valmierā dzīvesvietu deklarējušiem iedzīvotājiem ir iespēja Valmieras peldbaseina kompleksu apmeklēt ar atlaidi. Atlaide attiecas uz peldbaseinu un ūdens atpūtas zonas apmeklējumu un nav piemērojama nodarbībām.

Atlaidi iespējams saņemt kādā no trīs veidiem:

1. Lejupielādējot viedtālrunī lietotni “Mana Valmiera”. Pirms ieejas biļetes iegādes lietotnē jāatver piedāvājums, kur parādīsies QR kods. Mobilo lietotni “Mana Valmiera” viedierīcē iespējams lejupielādēt AppStore vai GooglePlay veikalos. Lai saņemtu īpašo atlaidi, jāreģistrējas mobilajā lietotnē kā valmierietim.

2. Valmierieši, kuriem nav pieejas mobilajai lietotnei, atlaidi varēs saņemt, uzrādot bez maksas Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv lejupielādējamu un izdrukājamu izziņu par deklarēto dzīvesvietu Valmierā (uzrādot arī personu apliecinošu dokumentu). Šajā gadījumā nepieciešama piekļuve savai internetbankai.
• Portālā Latvija.lv spied uz banera “Spied šeit un atrodi populārākos e-pakalpojumus!”
• Sadaļā “Dzīvesvietas deklarācija”, jāuzspiež otrais apakšpunkts “Deklarētās dzīvesvietas pārbaude (Mani dati iedzīvotāju reģistrā).
• Pieprasījumā atzīmējot, kādus personas datus vēlos saņemt “Savus”, parādās *.pdf dokuments “Personas_dati_IeR.pdf”
• No dokumenta izdrukātā veidā nepieciešamas 1. un 8.lapa “Ziņas par dzīvesvietu”
Saņemt konsultāciju par izziņas lejupielādi, kā arī izdrukāt izziņu vari Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Lāčplēša ielā 2).

Ja personai nav piekļuves savai internetbankai, izziņu var saņemt Valmieras pilsētas pašvaldībā. Maksa par izziņas izsniegšanu pašvaldībā 2.50 EUR. Par maksas atvieglojumiem iespējams uzzināt Ministru Kabineta noteikumos Nr.505 “Noteikumi par valsts nodevu par informācijas saņemšanu no Iedzīvotāju reģistra”.

3. Savukārt pensionāriem, kuri saņēmuši braukšanas kartes braukšanai Valmieras sabiedriskajā transportā, arī atlaidi peldbaseinu kompleksa apmeklēšanai varēs saņemt, uzrādot šo braukšanas karti.
Lai saņemtu braukšanas karti, pensionāram jāvēršas Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, 103.kabinetā, līdz ņemot personu apliecinošu dokumentu (pasi, personas apliecību) un pensionāra apliecību. Pēc kartes izgatavošanas tā tiks nosūtīta pastā uz pieteikumā norādīto adresi.

Atlaide peldbaseinu kompleksa apmeklējumam neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas pieejama arī skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām. Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) baseinus iespējams apmeklēt bez maksas, bērniem līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) – bez maksas iespējams apmeklēt arī Atpūtas zonu.

Ģimenes biļetes dod iespēju ģimenēm ar vismaz vienu pieaugušo, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, apmeklēt peldbaseinus un atpūtas zonu ar sekojošām atlaidēm:
• 3 personas ar 10% atlaidi no pamatsummas
• 4 personas un vairāk 20% atlaidi no pamatsummas

Papildu atlaides pieejamas arī Valmierā dzīvesvietu deklarējušām ģimenēm. Pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Valmierā, darba dienās no plkst. 08:00 līdz 14:00 peldbaseinus varēs apmeklēt par 3 EUR (1,5h), savukārt Atpūtas zonu darba dienās no plkst.14:00 līdz 20:00, sestdienās 10:00 – 14:00 un svētdienās 14:00 – 17:00 par 6 EUR (2,5h). Gan peldbaseinus, gan atpūtas zonu Valmierā deklarētajiem pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām iespējams apmeklēt par 8 EUR.

Ar atlaidēm iespējams iegādāties arī abonementus, peldbaseina apmeklējumu padarot par neatņemamu iknedēļas pasākumu sportiskās formas, veselības un laba noskaņojuma uzturēšanai.

Ar Valmieras peldbaseina cenrādi iespējams iepazīties šeit: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/cenas/

Dalīties ar rakstu